Son Dakika
Cuma, 16 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Mülakat Haberleri
Prof. Küçükusta: Tıp, tıp olmaktan çıktı maalesef, ilaç sektörünün emrine girdi. Siz siz olun “hapı yutmamak için” pazardan alışveriş yapın, ambalajlı gıda yemeyin, açık süt alıp yoğurdunuzu kendiniz yapın.
 
Bir tarafta Mescid-i Aksa’yı yıkıp tapınağı yeniden inşa etmeye çalışan şeytan, diğer tarafta içinde ‘Mehdi’yi barındıran İstanbul! Bir tarafta yeryüzüne çıkmaya hazırlanan ‘dünya kralı’, diğer tarafta ellerinde iyiliğin kılıcıyla bekleyen müminler! Bir tarafta yeraltı ile irtibatlı dalgıç ırk, diğer tarafta semaya açılmış eller! Bir tarafta ‘şey’ler, diğer tarafta kelimeler! Bir tarafta deccaliyet, diğer tarafta ise Mehdiyet… Meydan okuyan şeytan, dua eden insan…

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Enstitüsü Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Dizdar: Biliyorum canınız sıkılacak, yüreğiniz kabaracak, üzüleceksiniz ama gerçekleri öğrenmeniz lazım.
 
Her tiroid nodülüne ameliyat gerekmediğine dikkat çeken Prof. Dr. Serdar Tezelman, “Nodüllerin yüzde 85 hatta 90′ı iyi huylu olduğu için kanser riski taşımıyor” diyor.

Zeynep Casalini, uzun bir suskunluk döneminden sonra yaşadıklarını Parents dergisine anlattı. İşte o mülakattan bir kesit...
 
Arkadaşımız Emine Sonnur Özcan, GDO’ların çok yönlü etkilerini ve biyogüvenliğini konusunda ilk doktora tezini hazırlayan Muğla Üniversitesi'nden Yrd Doç Dr Oğuz Özdemir'le görüştü. İşte o mülakat:

Yutar mısınız? Yutmazsınız tabii ki! Üstelik hasta hakları var ve bunun söylenmesi kanunen de gerekli. Ama söylenmiyor!
 
Yalanlarla savaşan profesörler Kardiyolog Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay, Karatay Diyeti, çocuk hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Ahmet Aydın ezber bozacak tavsiyelerde bulundular.

Eylül 2011 sayısını Gıda ve GDO sorununa ayıran Yeşilay Dergisi, Kemal Özer'le mülakat yaptı. İşte Gıda Hareketi'nden GDO sorununa, Türkiye'den dünyaya gıda terörüne kadar çok geniş bir alanda ilerleyen mülakat:
 
Siyaset bilimci Prof. Süleyman Seyfi Öğün, siyaseti tarihsel bir fenalık olarak değerlendiriyor. Servetle birlikte hayatı kolonize eden, metafiziğe yer bırakmayan bir fenalık. Günümüz dindarlığına da sert eleştirileri var: "Çok dindarlaştığımızı sanıyoruz ama yaşadığımız dinsel hayat cahiliye tarzıdır. Metafizik olarak inanarak yaşamak bu dünyadaki karşılıklardan arınmayı gerektirir."

Gıda Güvenliği Hareketi'nin kurucusu gazeteci Kemal Özer, "Şeytan Ye Diyor" adlı kitabında Kuran'ı Kerim'in ışığında 'temiz' yiyecek kavramını irdeliyor.
 
Özgün Duruş Gazetesi, Gıda Hareketi Lideri Kemal Özer'le son kitabını konuştu. Kemal Özer, Özgün Duruş'a ilginç açıklamlarda bulundu. İşte mülakat:
Sayfa: 2/7 - 75 kayıttan 13 - 24 arası
1 [2] 3 4 5 6 7 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri