'COVID-19 aşıları bağışıklık sistemini engelliyor ve daha ağır hastalıklara yol açıyor

ve beklenen haber geldi. Sadece haber değil resmi tespitler. Bu yeni itirafa göre COVID-19 aşıları bağışıklık sistemini engelliyor ve daha ağır hastalıklara yol açıyor.

'COVID-19 aşıları bağışıklık sistemini engelliyor ve daha ağır hastalıklara yol açıyor
COVID-19 Aşıları Bağışıklık Sistemini Engelliyor ve daha ağır hastalıklara yol açıyor.

Birleşik Krallık'ta yapılan bir araştırma, başlangıçta Wuhan'dan gelen orijinal virüs varyasyonu ile enfekte olduktan sonra birden fazla COVID-19 aşı takviyesi alan sağlık çalışanlarının Omicron varyantından kronik yeniden enfeksiyona daha yatkın olduğunu göstermiş.

Bilim adamı ve Dr. Robert Malone, bu durumun, birden fazla COVID-19 aşı takviyesi alan kişilerin giderek artan şekilde hastaneye başvurarak ciddi COVID-19 semptomları gösteren ve bazen ölümle sonuçlanan kişiler olmalarını açıklamaya yardımcı olabileceğini söylüyor.

Neymiş 'aşı karşıtı' olarak yafdalananalar 'komplu teorisyenimiymiş, yoksa insanlığa karşı komplo kurulmuş medya ve tıpçılar bu komploya taşeronluk mu etmişler?

İşte detaylar
https://www.theepochtimes.com/covid-19-vaccines-hinder-the-immune-system-lead-to-more-severe-illness-dr-robert-malone_4627115.html?utm_source=top5noe&utm_campaign=breaking-2022-08-06-one&utm_medium=email&est=CgEmBUm7IydiL9nTzkk9P2ORzdgf2dQjqkZDw6YDIdWXK8hngcar4FA89VFNS9s%3D 

Yorum Yap

Diğer Haberler