Corona aşısı DNA'yı değiştiriyor

Corona aşısının DNA'yı değiştirdiği ispatlandı. Polonya yayınlanan "Gazeta Warszawska" sarsıcı bir habere imza attı. "Aşıların endişe duyması için bir neden" başlıklı habere göre sözde aşılar DNA'yı değiştiriyor. 

Corona aşısı DNA'yı değiştiriyor
Polonya'da yayın yapan 'Gazeta Warszawska' korona aşılarıyla ilgili sarsıcı bir haberi manşetine taşıdı. "Aşılıların endişe duyması için bir neden" başlıklı haberde aşının belirli hücrelere nüfuz ettiğini ve DNA'yı kalıcı olarak değiştirdiği kaydedildi. Kapsamlı bir makaleyede yer veren Polonya gazetesi, birçok bilim adamının toplu aşılamadan önce de benzer çalışmalar yapmak istediği, ancak medyanın ve ilaç endüstrisinin etkisiyle bunu yapmalardıklarını kaydetti.

Aşağıda görüldüğü üzere Jacek Frankowski imzalı tam sayfa bir makale yayınlayarak, aşının belirli hücrelere nüfuz ettiğini ve DNA'yı kalıcı olarak değiştirdiği detaylı olarak ele alındı. Makalede medyanın ilaç şirketleriyle ortak hareket ederek bazı doktorları sindirdiği ve aşıların kötülüklerini ispat eden çevreleri susturduğuna da dikkat çekildi.

DETAYLAR İÇİN BAKINIZ

Haberin orjinali: Zaszczepieni mają powody do obaw

Google Türkçe Tercümesi: Aşılıların endişe duyması için bir neden
  

Yorum Yap

Yorumlar

Aşı mağduru yakını - 23 Eylül 2022 11:06

Selamün aleyküm éşim işten çıkaracaklar diye iki doz biontec aşısını oldu. Aşıdan sonra hep hastalanır oldu her hastalandığında banada bulaşıyor. Oysaki insanların sözde koronasan öldüğü iki sene biz grip bile olmadık. Bunu söylemesi zor ama bilinmesi gerekiyor. Aşıdan sonra eşimin cinsel isteği yok denecek dereceye gelmiş.

Diğer Haberler