Bill Gates: 5 yıl içinde insan yapımı virüsle döneceğiz

İblis'in temsilcilerinden Bill Gates sanki kovid-19 insan yapımı değilmiş gibi yeni bir virüsün gelmekte olduğunu söyleyip bir de dalga geçer gibi 'insan yapımı olabilir' dedi.

Bill Gates: 5 yıl içinde insan yapımı virüsle döneceğiz
Teknoloji milyarderi ve şeytânîlerin sözcüsü Bill Gates, Avustralya'nın Başkenti Sidney'de katıldığı bir toplantıda önümüzdeki yıllarda ortaya çıkacak virüsün insan yapımı olacağını ve Kovid-19'dan daha zor atlatılacağını iddia etti.

Gates, "bir sonraki virüs doğal değil insan yapımı olacak" dedi. Kimse de çıkıp "bunu sen nereden biliyorsun" demedi. Sadece o toplantıda değill, medya da haber yapanlar da sormadı. Çünkü çapları bunu sormaya yetmeyecek adamlar gazetecilik oyunu oynuyor.

Satanist sözcü Gates, Sidney'deki konuşmasında "bir sonraki pandeminin Kovid-19'dan daha zor geçeceğini de sözlerine eklemiş. 

'YİNE BİZ YAPACAĞIZ' MESAJIYLA TEHDİT

Dünya liderlerini bir sonraki virüse hazırlanma çağrısı yapan şeytânîlerin sözcüsü Gates, aslında ilerleyen yıllarda yapacaklarını şimdiden ifşa ederek bilginçlik taslıyor ve mesuliyetlerini örtmeye çalışıyor.

Korona sürecinde en vahşi uygulamalarıyla dikkati çeken Avustralya'yı öven Gates, "Her 5 yılda bir dünya genelinde pandemi tatbikatları yapmalıyız. 1000 dolar karşılığında hayat kurtarabilirsiniz. Bunun kadar tatmin edici bir şey daha yok” diyerek bir sonraki saldırının 2020'li yılların sonuna doğru olacağını da itiraf etti.

Yorum Yap

Diğer Haberler