Anasayfa / Tuncay Uludağ / Büyük kıtlık projesi
Tuncay Uludağ

Tuncay Uludağ

Eklenme Tarihi: 26 Mart 2022 13:41

Büyük kıtlık projesi

BüYÜK KITLIK PROJESİ için sadece CO2 oranın 200 ppm altına düşürülmesi gerektiğini, bu değer altında tüm bitki ve sebzelerin yok olacağını gayet iyi bilenlerin, Bilim Adamları ve bilim maskesi altında insanlığı nasıl kandırdığını görelim.

Konuya girmeden önce 32.023 bilim adamın  imzaladığı belgeyi görelim.

Bu belge özetle C02'nin  küresel ısınma ile bilimsel bir  bağlantısı olmadığı ve  C02 azalırsa, insanlara  ve tüm bitkilere zarar geleceği için hükümeti küresel ısınma anlaşmasını reddetmeye çağırmıştı.

BİLL’in adamları CO2 yüzünden uzaya ısının geri yansımadığı ve dünyanın ısındığını iddia ediyor.Bilim adamları  ise havada ağır bir gaz olan CO2'nin her zaman yere çökerek okyanuslar ve bitkiler tarafından emildiğini, aksi olayın fizik kurallarına aykırı olduğunu söylüyor.


Yüksek atmosfere, yani havanın çok az olduğu hatta hiç olmadığı yere CO2 gibi ağır bir gaz çıkamaz. Bilim ve Fizik ağır gazların, kendinden daha hafif gazların altında kalacağını zaten gösterirken, BİLL’in adamları tam tersine insanları ve bilimi ikna etmeye çalışıyor.


Aynı zamanda birçok araştırma ve sıcaklık ölçüm merkezi, küresel sıcaklık değerini hesaplayan modele bizim verilerimizi katmıyorlar, almak istedikleri değerler için sadece istedikleri verileri giriyorlar diyor. Özetle kendileri çalıp, kendileri oynuyorlar diyor.


Uzun yıllar için iklim tahminlerini yapan bilgisayar simülasyonlarına gerçek dünya verileri girilemez. Analizleri ile dünya uzmanı olan Demetris Koutsoyiannis bile modellerin son 20 yılda hiçbir doğru tahmin yapamadığı göstermişti.


BİLL’in adamları sıfır Emisyon, sıfır CO2 salınımı diyorlar. Bilim adamları ise CO2 denilen değere düşerse tüm bitki, sebze, meyve ve ağaçlar ölür, bitkiler fotosentez bile yapamaz diyor. CO2 savaşı İnsanları açlık ile yüz yüze bırakmak için yapılan bir proje gibi duruyor.


Greenpeace'in eski kurucu ortağı Patrick Moore bile, insanlar bilim ve CO2 yalanı ile korkutuluyor, Bunun arkasında enerji üzerinden kazanılmak istenen bir para ve tüm bitkilere zarar var diyordu..


Son 6.000 yıldır deniz seviyeleri her yüz yılda 10 ila 20 cm yükselir. Buzlar 6000 yıldır zaten eriyor, BİLL’in adamları, bilindik erimeleri yeni bir olay gibi göstermeye çalışırken, Bilim adamları erime için 6000 yıldır olanlar oluyor diyor..

Bill Gates tarafından atmosfere dökülen kireç taşları güneşi karartmak için değildi...

Elon Musk’ın Mars’a göndereceğim dediği yüzlerce ton yük ile uydulara sözde yakıt transferi  yapacak sistem; tek bir projenin parçası.

GERÇEK ŞU ki, bu yazılar, ‘komplo teorisi’ gibi gelebilir, fakat hepsi bilimsel...

Kireç taşı CO2’yi, tutma özelliğine sahip.  Bu şu demek oluyor: CO2 geçici olarak yükselir ve yere çöker, fakat, BİLL'in Kireç taşı tozları ile karşılaşır ise bir daha aşağı inemez ve bitkiler nefessiz kalır.

Bu kadar kireç taşı ise Mars’a 400 ton yük gönderme yalanı ile uzaya gidebilir. Yakıt transfer aracı dedikleri ise kireç taşlarını starlink uydularına tranfer yapabiir.

Sonuç ise istenilen kıtlık olur. Böyle bir olay sadece komplo gibi görülse de bence ihtimal yüksek.

 

Yorum Yap

Yorumlar

Bazı Haberler

Aşılar beyin felcine sebebiyet verebilir

Aşılar beyin felcine sebebiyet verebilir

Pfizer ve BioNTech'in güncellenen Covid-19 aşısına yönelik, ABD merkezli FDA ve CDC'den uyarı geldi

Twitter küresel ilaç lobisinin baskılarını ifşa etti

Twitter küresel ilaç lobisinin baskılarını ifşa etti

Elon Musk'un twitter'i satın alması sonrasında başlayan ifalara bir yenisi daha eklendi. Buna göre ilaç firmları sosyal medya şirketlerine sansür baskısı uygulamış.

Türkiye tetanos aşılarını toplattı

Türkiye tetanos aşılarını toplattı

Çocukluk çağında zorunlu olan, yetişkinlerde ise gebelikte ya da yaralanma gibi durumlarda yapılan difteri-tetanos aşısı Sağlık Bakanlığı tarafından toplatma kararı aldı.