Son Dakika
Pazartesi, 12 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2 3
Kapalı mekanlarda sigara içmek yasak ve içilmesi durumunda ise cezai müeyyide uygulanması gerekiyor. Bu yasak ne tiryaki
Yoğun, stresli bir gün geçirdiğinizde yorgunluğu üzerinizden atmanın kolay bir yolu tuzlu su. Tuzlu su bedende birikmiş
Basın Açıklamaları > Koruyucu Hekimlik Haberleri
Kapalı mekanlarda sigara içmek yasak ve içilmesi durumunda ise cezai müeyyide uygulanması gerekiyor. Bu yasak ne tiryakileri ne de İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü'nü ilgilendirmiyor. İşte kanıtı
 
Bugün günde bir milyar kutu kanser bombası kolalı içecek içiliyor. Hayvansal ürünler gereğinden fazla tüketiliyor. Hâlbuki bitkisel ürünler tüketmek daha sağlıklı. Bitkilerde katkı maddesi yoktur. Bitki bitkidir ve sağlıklıdır. Sebze tüketirseniz, hayvansal ürünleri ve kalitesiz yiyecekleri (kola, atıştırmalık gıdalar vs) az yerseniz uzun yaşarsınız.

Bu haberde iki video birde makale izleyeceksiniz. Video’nun biri 4 yıl öncesine ait bir haber diğeri ise Batılıların büyük bir korku ile hazırladıkları dünya nüfusundaki değişimi gösteren veriler.
 
İnsanların ölümüne neden olan domuz gribi ile ilgili alınması gereken önlemleri sıralayan Sağlık ve Gıda Güvenliği Genel Başkanı Kemal Özer; “Türkiye, üst düzey önlemler almak için domuz gribinin birilerine bulaşmasını ya da ölmesini beklememeli” dedi.

Yoğun, stresli bir gün geçirdiğinizde yorgunluğu üzerinizden atmanın kolay bir yolu tuzlu su. Tuzlu su bedende birikmiş negatif elektriği iletkenliği sayesinde sizden alır götürür.
Sayfa: 1/1 - 5 kayıttan 1 - 5 arası
[1] 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri