Son Dakika
Salı, 13 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2 3 4 5
Basın Açıklamaları > İlaç Haberleri
İlaçların helal-haram ilişkisi konusunda, hastalara tam bilgilendirilme yapılması için Diyanet İşleri Başkanlığı’nı, Sağlık Bakanlığı’nı ve gıda takviyelerine ruhsat veren Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nı göreve davet ediyoruz.
 
Bu yıl içerisinde önemli ve tarihi iki yasal düzenleme yapıldı. Birincisi, RTÜK Kanununa eklenen bir madde. İkincisi, önceki gün yasalaşan ‘insanların kobaylığına izin veren’ ve 6212 sayılı Biyotıp Araştırmalarına İlişkin İnsan Hakları Kanunu.

Hükümetin ilaç reklâmlarını serbest bırakmasını eleştiren Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Kemal Özer; “Bu, Timur’un fil hediyesine benzeyen affedilmez bir hatadır!” dedi.
 
Guardian'a göre, Wikileaks'in sızdırdığı, Amerikan Dışişleri Bakanlığı'na ait gizli bir yazışma, dünyanın en büyük ilaç şirketi Pfizer'in, hakkındaki davayı geri çekmesi için Nijerya Başsavcısı üzerinde baskı kurmaya çalıştığına işaret ediyor.

İnsanlık onurunu yerle bir eden katil sürücü Siyonizm'i dize getirmenin yollarından biri de hiç kuşkusuz boykot ve ambargodur. Bunu devletimiz yapamıyor ama biz yapmalıyız.
Sayfa: 1/1 - 5 kayıttan 1 - 5 arası
[1] 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri