Son Dakika
Cuma, 3 Nisan 2020 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2 3 4 5 6 7
Bilgisayar kullanımı sırasında kişilerin göz kırpma reflekslerinin azaldığı bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır, bu da
Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı, erken teşhis masalıyla tüm kadınların rahimlerini kontrol edecek. İnsanları has
Biyolog Prof. Dr. Barbaros Çetin’den otizm hastalığıyla ilgili ezber bozan iddia: Otizm tedavisi gören hastaların en az
İktibaslar > Hastalıklar Haberleri
Hem oğlu hem de kızının domuz gribine yakalandığını ama iyileştiklerini açıklayan Bakan Akdağ, "kızımı aşılatmaya fırsat bulamadım. Eşim de ilaç kullandığı için aşılanmadı" dedi.
 
Başbakan Erdoğan'ın "Bizdeki domuz gribi aşısı ABD'dekiyle aynı değil" cümlesiyle ne demek istedi? İşte uzmanlardan ABD ile Türkiye'de yapılan aşılar arasındaki farklar...

Başbakan Erdoğan, domuz gribi ile ilgili kafaları karıştıracak açıklamalar yaptı. Erdoğan'a göre bize gelen aşılar ile ABD'de kullanılanlarda farklı şeyler var...
 
Domuz gribi aşısının gripten daha tehlikeli olduğu ispatlandı. İngiltere ve ABD Sağlık Bakanlığı’na konuyla ilgili sunulan raporu TIMETÜRK ele geçirdi.

Domuz gribi aşısı yapılan iki sağlık görevlisi hastane kaldırıldı. AŞı olanlardan birinni sağlık durumunun ciddiyetini korudu belirtiliyor. Peki kullanılması için baskı oluşturulan aşılar hakkındaki gerçekleri öğrenmek ister misiniz?
 
Başbakan Erdoğan grup toplantısında, kendi talimatıyla domuz gribi aşısı vurul ması gerektiğini açıklayan Sağlık Bakanı Akdağ'ı dönerek hem yalanladı hem de fırçaladı.

Domuz gribinden öldüğü açıklanan Manisa'lı gencin ölüm nedenin domuz gribi olmadığı anlaşıldı. Ölüm nedenin domuz gribi olmadığı halde domuz gribi olduğunun açıklanması panik oluşturmaya matuf ve ahlaki olmayan bir davranış olduğu ortadadır.
 
Polanya'da altı evsizin kuş gribi aşısı testine tabi tutarak ölümüne sebebiyet verdiği suçlamasıyla üç Polonyalı doktor ve hemşire hakkında soruşturma açıldı.

Türkiye paranoyaklaşıyor: "Gripli herkes domuz gribi kabul edilecek..." Domuz gribi endişesi, hastalığın kendisinden daha hızlı yayılıyor. Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye genelinde bütün okulları cuma günü tatil etti.
 
İnternet ansiklopedisi Wikipedia'da 'Domuz Gribi'ni araştırdık ve oldukça ilginç tarihi detaylara rastladık. İşte tarihi domuz gribi fiyaskosu:

Yaptığı açıklamalarla paniğe neden olan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, geri adım atarak domuz gribi vakalarıyla ilgili gelinen nokta ve alınan önlemler konusunda ağız değiştirdi.
 
Sağlık Eski Bakanlarından MHP Milletvekili Osman Durmuş, Domuz Gribi aşısıyla ilgili ilginç iddialarda bulundu. Durmuş, Türk insanının kobay olarak kullanılacağını, aşı Türkiye'de üretilebilecekken rant için dışarıdan alındığını iddia etti.
Sayfa: 5/7 - 78 kayıttan 49 - 60 arası
1 2 3 4 [5] 6 7 
Sağlık Bakanlığının televizyon ekranlarında konuşacak kimselerle ilgili 'Ekran Sertifikası' girişimini nasıl buluyorsunuz?
 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri