Son Dakika
Pazartesi, 19 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2
Küresel şeytanların yeni yüzü seçilen ve eşi ile kurduğu vakıf için çalışan Bill Gates, şimdi de yeni nesil prezervatifi
"Çocuğunuza televizyon izletmeyin!..” Çok iddialı bir cümle ama Fransa bunu hayata taşımış bir ülke... Fransa, 0-3 yaş a
Basın Açıklamaları > Çocuk Haberleri
Resmi Gazete'nin 18 Mart 2014 günkü nüshasında yayınlanan Sağlık Uygulama Tebliği'ne (SUT) göre 10 haftadan küçük gebeliklerdeki "isteğe bağlı" kürtajlar SGK kapsamma alındı. 10 haftadan az olduğu iddia edilen her türlü gebelikte kürtajın bedelini toplum ödeyecek. Kürtaj yapan hastane yaptığı her kürtaj nedeniyle ödül olarak 150.8 puan alacak.
 
Küresel şeytanların yeni yüzü seçilen ve eşi ile kurduğu vakıf için çalışan Bill Gates, şimdi de yeni nesil prezervatifi yaratacak mucidi arıyor. Gates, kolay kullanılır bir prezervatif istiyor. Peki neden acaba?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu ve Avrupa Parlamenterler Forumu tarafından düzenlenen ‘Uluslararası Nüfus ve Kalkınma Konferansı’nda yaptığı konuşmasındaki; "Kürtajı bir cinayet olarak görüyorum. Buna kimsenin müsaade etme hakkı olmamalı. Ha anne karnında bir çocuğu öldürürsünüz, ha doğduktan sonra öldürürsünüz. Hiçbir farkı yok" çıkışına, destekler artarak devam ediyor.
 
"Çocuğunuza televizyon izletmeyin!..” Çok iddialı bir cümle ama Fransa bunu hayata taşımış bir ülke... Fransa, 0-3 yaş arası çocukların televizyon izlemesine yasak getirdi.
Sayfa: 1/1 - 4 kayıttan 1 - 4 arası
[1] 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri