Son Dakika
Cuma, 30 Temmuz 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1
İsrail’in uçaklarla Gazze Şeridi’ne böcek ilacı ve henüz içeriği tespit edilemeyen kimyasallar püskürtmesi nedeniyle 90
SGK'nın hiçbir sınırlama olmaksızın sahip olduğu gayri maddi hakları 3. kişilere satabilmesinin önünü açan düzenlemenin,
BBC eğitim muhabiri Sean Coughlan'ın haberine göre, Oxford Üniversitesi öğretim üyeleri "Küresel bir öncelik olarak varo
İktibaslar > Küresel Politikalar Haberleri
İsrail’in uçaklarla Gazze Şeridi’ne böcek ilacı ve henüz içeriği tespit edilemeyen kimyasallar püskürtmesi nedeniyle 90 dönümden büyük alan üzerine ekili mahsullerin telef olduğu bildirildi.
 
SGK'nın hiçbir sınırlama olmaksızın sahip olduğu gayri maddi hakları 3. kişilere satabilmesinin önünü açan düzenlemenin, SGK'nın gelir elde edebilmesi için getirildiği belirtiliyor

BBC eğitim muhabiri Sean Coughlan'ın haberine göre, Oxford Üniversitesi öğretim üyeleri "Küresel bir öncelik olarak varoluşu tehdit eden riskler" adlı makalelerinde, siyasetçilerin canlıların neslini tüketen tehlikeleri göz önünde bulundurması gerektiğine dikkat çekiyorlar.
 
Dilek Buz'un 'Hastanede bir gece' başlıklı kısa öyküsü çağın uzun hikayesini anlatıyor. Bu öykü içimizden biri veya bizim muhtemel hikayemiz bile olabilir. Kimbilir?

TBMM uzmanlarının Kırım Kongo Kanamalı Ateşi ile ilgili hazırladığı rapordan: Biyoterörizm veya biyolojik savaş ajanı olarak kullanılmasından korkulmaktadır.
 
Cargill firmasının projesi olarak 1994 Rabat'ta kararlaştırılan DTÖ, 1 Ocak 1995'de faaliyetlerine başlamıştı. Tohum patenti amacıyla tasarlanan Dünya Ticaret Örgütü, uluslararası ticaret, telif ve GDO konularında faaliyet gösteriyor.

Nasıl oluyor da Etiyopya, çok geniş tarım arazilerine sahip olmasına karşın, kıtlık sorunu yaşıyor?
Sayfa: 1/1 - 7 kayıttan 1 - 7 arası
[1] 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri