Dünya doktorlarının başhekimi Bill Gates: Kovid aslında grip gibiydi

Küreselci çetenin sözcülerinden satanist Bill Gates bu kez şok bir itirafta bulundu. Tıp okumadan dünya doktorlarının başhekiliğini yapan Bill Gates, "Kovid 19 sandığımız kadar öldürücü değilmiş. Grip gibiymiş" dedi.

Dünya doktorlarının başhekimi Bill Gates: Kovid aslında grip gibiydi
Global çetenin sağlık, çevre ve gıda sözlerinden Bill Gates, 92y.org platformunda verdiği demecinde kovid propagfandistlerinin yüzünü karartacak bir itiraflarda bulundu.

Bill Gates Vakfı'nın bağışları ile Dünya Sağlık Örgütü'nü yöneten ve corona virüs aşı çalışmalarına yaptığı yatırımlarla bilinen Gates, "Kovid-19 aslında sandığımız kadar öldürücü değilmiş. Grip gibiymiş. Bunun (Covid) oldukça düşük bir ölüm oranı olduğunu, daha çok yaşlıları etkilediği ve grip gibi olduğunu anlayamadık" diyerek bütün insanlıkla dalga geçti.

2019 yılının sonunda ortaya çıkarak tüm dünyada hızlı bir şekilde yayılan koronavirüs salgını ile ilgili açıklamalarıyla ilk günden bu yana gündem yaratan Bill Gates, daha geçtiğimiz ay Financial Times’a yaptığı konuşmada salgının çok daha öldürücü bir hale gelebileceğini söylemişti.

Ölümcül olmayan kovidi ölümcül göstermek için aşırı tedavi uygulandığı ve bedeni çalışamaz hâle sokan bir iğne ile de insanların öldürüldü dile getiriliyor.

Şimdi ise Bill Gates'e övgüler düzüp, insanlığı korkutma yarışında şeytânîlere destek veren medyanın bu habere nasıl yaklaşacağı merak ediliyor.
 
 

Yorum Yap

Diğer Haberler