Son Dakika
Salı, 29 Eylül 2020 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Dr Kilde: Grip aşısı milyonları öldürecek
Finlandiya Eski Sağlık Müdürüı Dr. Rauni Kilde’den domuz gribi hakkında çok çarpıcı itiraf. Kilde; “Dünya nüfusunun yarısını öldürmek istiyorlar” dedi dünya karıştı...

Aslı Yüce / TİMETURK

Finlandiya eski Sağlık Müdürü Dr. Rauni Kilde’den domuz gribi hakkında çor cesur açıklama. Domuz gribi aşısının bir aldatmaca olduğunu itirafa eden Dr. Kilde, “Bu aşı ile mümkün olduğunca dünya nüfusunun çoğu öldürülmek isteniyor” dedi.

Bu düşüncenin eski ABD Başkanlarından Henry Kissinger’e ait olduğunu söyleyen Dr. Kilde, 14-15 Mayıs 2009 tarihinde yapılan Bilderberg toplantısında bu kararın alındığını belirtti.

Dr. Kilde, bir televizyona yaptığı açıklamasında, “ABD, hiçbir maddi kayıp yaşamadan hatta milyarlarca dolar kazanarak dünya nüfusunu üçte iki oranında azaltmayı hedeflemektedir” diye konuştu.

Dünya Sağlık Örgütü’ne domuz gribinin ölümcül bir salgın olduğu yönünde beyanda bulunması için baskı yaptıklarını belirten Rauni Kilde, “Böylece aşıyı tercihli değil zorunlu yapmak istiyorlardı. Özellikle hamile kadınların ve çocukların ilk önce aşı ile zorunlu tutulması gelecek nesilleri hedeflediğini göstermektedir” açıklamasında bulundu.

Finlandiya hükümetinin sınıflandırmayı kabul etmediğini ve hastalığın derecesini normal hastalık olarak gösterdiğini ifade eden Kilde sözlerini şöyle sürdürdü; “Hiç kimse aşının bir yıl, beş yıl ya da 20 yıl sonra ne gibi etkilerinin olacağını bilmiyor: Mutlak kısırlık mı? Kanser mi? Ya da ölümcül herhangi bir hastalık mı?”

Dr. Rauni Kilde, “Amerikan yönetimi ileride bundan dolayı doğacak herhangi bir sıkıntıdan dolayı ilaç şirketlerine bir sorumluluk yüklenmemesi için şimdiden önlemini aldı ve onları tüm sorumluluklardan muaf tuttu. Bu bile işin ciddiyetini göstermeye yeter” dedi.

Virüsün ardında ABD istihbaratı mı var

'Domuz giribi CIA'in geliştirdiği bir silah'

'Domuz gribi, ABD'nin dünya nüfusunu azaltma projesi'

Domuz gribi kimlerin yüzünü güldürdü?

Aşılar hakkında gizli gerçekler!

Domuz gribi aşısı oldu bu hâle geldi (Video)

Ziyaretçi Yorumları (Toplam 1 yorum)
  • Akif A
    Henry kissinger 1973 - 1977 yıllarında ise dışişleri bakanı
    Henry Alfred Kissinger (d:1923 - ö: * ) Alman asıllı 56. Amerika Birleşik Devletleri dışişleri bakanıdır. 1969 - 1975 yııları arasında başkanın ulusal güvenlik danışmanı, 1973 - 1977 yıllarında ise dışişleri bakanıydı. Amerika Birleşik Devletleri ve Sovyet Rusya arasındaki yumuşama politikasını geliştirmiş, bunun sonucunda 1972 yılında SALT I antlaşması imzalanmıştır. Aynı yıl Amerika Birleşik Devletleri ve Çin Halk Cumhuriyeti arasında ilk resmi ilişkileri kurdu. Amerika Birleşik Devletleri'nin 1969 - 1970 yılarında Kampuçya'yı bombalamasını desteklemesine karşın, Vietnam sorununu çözüme götürmedeki üstün katkılarından dolayı 1973 yılında Nobel Barış Ödülü'ne layık görüldü. Mekik Diplomasisi yöntemiyle 1979 yılında İsrail ile Mısır arasında da diplomatik ilişki kurulmasına katkıda bulundu.devaminda Soros vakfindan yemlenen degisik lobilere akil hocaligi kisisel baglantilari ile sirketlere danismalik vs.vs.vs diye devam edebiliriz Pili bitmek üzeredir.
    14.12.2009 13:55:07
07.12.2009 10:07:00 Bu haber 16053 defa okundu
Dr Kilde: Grip aşısı milyonları öldürecek
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri