Son Dakika
Cuma, 30 Temmuz 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Bill Gates’in aşıları çocukları felç ediyor
Küresel şeytanların taşeronu olan Bill & Melinda Gates Vakfı'nın yaptığı aşılar Afrikalı ve Asyalı çocukların hayatını karartıyor. Bu aşılar nedeniyle sadece bir köyde 50 çocuk felç oldu.

NaturalNews’te yayınlanan bu haber Zehra Ulucak tarafından Gıda Hareketi için tercüme edilmiştir.

Bill Gates ve eşi Melinda Gates’in adını taşıyan Bill & Melinda Gates Vakfı, son on yıldır gezegendeki her bir çocuğun aşılanması için çalışıyor. İddia edilen amaç; ‘kötü sağlık hizmetlerinin ve temiz suyun yetersizliği nedeniyle menenjit ve sıtma gibi hastalıkların sık görüldüğü Afrika’yı korumak.’ İddia bu. Vakıf toplumun bu temel ihtiyaçlarını karşılamak yerine, yerli nüfusa aşı dayatmıştır. Bu da sonuç olarak, Afrika’nın genç nüfusunun felç olmasına yol açmıştır.

SADECE BİR KÖYDE 50 FELÇ

Araştırmacı gazeteci Christina England tarafından Vactruth.com’da da belirtildiği üzere; Örneğin Kuzey Çad’taki küçük Gouro köyünde, bölgedeki en az 50 genç, özellikle Afrika için geliştirilmiş yeni menenjit aşısı olan “MenAFriVac” yapılmasının ardından felç oldu. Ancak bu skandal gündeminin karanlığına kurban gitti.

Menenjit için önleyici tedavi olarak tanıtılan “MenAfriVAc”, söylendiğine göre bir kısmının yedi yaşında olduğu belirtilen küçük çocukların her birinin halüsinasyonlar görmesine, sarsıntı yaşamasına ve en son olarak da felç geçirmesine neden olmuştur.

İŞBİRLİKÇİ YEREL KUKLALAR HALKINI SATIYOR

Aşıdan zarar gören iki çocuğun kuzenine göre, MenAfriVac’ın ürkütücü yan etkilerinin uygulamadan 24 saat sonra ortaya çıkmaya başlamış. Birçok çocuk, aniden baş ağrısı yaşayamaya ve kusmaya başlamış. Bu daha sonra “ağızlarından gelen salya ile birlikte kontrol altına alınamayan sarsıntılara” kadar ilerlemiş. Ebeveynler ve yerel yönetimler, harekete geçmeleri ve etkilenen çocuklara yardım etmeleri için üst düzey hükümet yetkililerini aramaya çalıştığında, tüm istedikleri şey bir çare bulmalarıymış ama bu göz ardı edilmiş.

ÇAD HÜKÜMETİ SUSMALARI İÇİN HALKA RÜŞVET TEKLİF ETTİ

İngiltere tarafından “ Bay. M.” olarak anılan bu aynı kuzen, Çad Sağlık Bakanı ve Sosyal Güvenlik Bakanı’nın, yaşanan birçok felç olayının ardından yaklaşık bir hafta sonra ilk kez Goruo’ya geldiğini ve tüm Gouro bölgesinde mevcut sadece bir tane doktor olduğu için,50 felç geçiren çocuğun 300 mil uzaklıktaki hastaneye götürülmesine karar verdiklerini de belirtiyor.

Her şeyden önce MenAfriVac’ın neden böyle ciddi bir reaksiyon oluşturduğunu derinlemesine araştırmak ve bunun sebebi belirleninceye kadar da, daha fazla aşının dağıtımını derhal durdurmak yerine; hükümet yetkilileri, bu mağdur ebeveynlerin susmaları için onlara para teklif edip rüşvet vermeyi deniyorlar.

DSÖ DE YALAN SÖYLEMİŞ

Bill & Melinda Gates Vakfı’nın yanı sıra, Dünya Sağlık Örgütü’nün de ‘MenAfriVac’ aşıları ve sonuçları hakkında yalan söylediği ortaya çıktı.

‘Bill & Melinda Gates Vakfı’nın yanı sıra, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ)’nün ve Menenjit Aşısı Projesi (MVP)’nin de, tekrar tekrar Afrikalı ve Asyalı çocuklara yapılan ‘MenAfriVac’ aşısının dondurulmadan taşınabileceğini iddia ederek aşının güvenliği hakkında bariz bir şekilde yalan söylediği tespit edilmiştir. Aşının prospektüsü ise açık bir şekilde aşının dondurularak saklanması ve ışıktan korunması gerektiğini belirtmektedir.

 

 

Ziyaretçi Yorumları (Toplam 1 yorum)
  • Havva Sevde Kaledelen
    AŞILAMA ISRARI
    Aşılar sanıldığı gibi çocukları hastalıklardan koruyor mu? Yoksa bağışıklık sistemini felç edip fiziksel,zihinsel,ruhsal hastalıklara zemin mi hazırlıyor?Ebeveynler aşılar konusunda ne kadar bilgili? Aşılama biyolojik kuralların ihlali değil mi?Hızla artmakta olan alerji,astım,diabet,onkolojik hastalıklarda aşıların rolü ne?Çocuğu aşılanan ebeveynler doktor tarafından aşı ile ilgili yeterince bilgilendiriliyor mu? Ebeveynler aşının prospektüsünü okuyup anladıktan sonra mı aşıyı yaptırmaya karar veriyor? Aşı neden bir korkutma metodu ile dayatılıyor? Hiç aşılanmamış bir çocuk ile sağlık bakanlığının rutinindeki aşıları olmuş bir çocuk arasındaki fark nedir?...ve daha onlarca cevapsız sorular.ÇOCUKLARIMIZA HER AŞIYI YAPTIRMAK ZORUNDA DEĞİLİZ,ONLARI KORUMAK ADINA ZARAR VERMEYELİM AŞILAR KONUSUNDA TARAFSIZ MERCİLERDEN BİLGİLENELİM.
    06.02.2013 08:49:42
31.01.2013 19:48:00 Bu haber 34107 defa okundu
Bill Gates’in aşıları çocukları felç ediyor
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri