Son Dakika
Cumartesi, 21 Nisan 2018 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Tohum bankası fikri şeytani bir plan
Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar yani GDO ile ilgili yaptığı açıklamalar ile gündeme gelen Willİam Engdahl dün verdiği bir konferansta önemli açıklamalar yaptı.

Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin davetlisi olarak Türkiye ye gelen Willam Engdahl, "nasıl insan kalırız" adlı programda konuştu.

 

Programın açılış konuşmasını yapan Gıda Hareketi Başkanı Kemal Özer in “ekolojik dünya ekonomik dünya arasında bir savaş yaşanıyor. Bu savaşta kazananların sayısı bir elin parmağını geçmezken kaybedenlerin sayısı milyarlarca insan ve tabii düzendir” dedi.

 

Yıllarca kullanılan kimyasal tarım ilaçları nedeniyle toprakların zarar gördüğünü belirten Eıllıam Engdal, toprağın kendini toplamasının uzun zaman alacağını belirtti.

 

Engdal ayrıca tohum bankası fikrinin şeytanı bir plan olduğunu, kutuplardaki tohum bankasının kırlı bir tezgâhın parçası olduğunu söyledi. Engdal, "bu yerler neden bir askeri üs gibi korunuyor?”, "Bankalarının atom bombasına bile dayanıklı hale getirilmesinin sebebi nedir?" diye sordu. Engdal, bu bölgelerin Bill Gates vakfı ve Monsanto tarafından korunduğunu söyledi. 

 

Engdal, dünyaya GDO’lu gıda ve ilaç ihraç eden Monsanto’nun, kendi çalışanlarına GDO’lu ürün yedirmediğini söyledi. Türkiye’deki et ithaline de değinen Engdal, "Türkiye ben Amerika’dan et ithal etmek istemiyorum derse Amerika Türkiye’yi Dünya Ticaret Örgütü’ne şikâyet eder ki Dünya Ticaret Örgütü artık tümüyle Amerika’nın çıkarlarını koruyan bir örgüttür" dedi.

 

Engdal, GDOlu ürünlerin güvenli olduğuna dair yapılan araştırmalarında gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Bu testlerin Monsanto, Rockfeller, Dupont gibi şirketler tarafından yapıldığını kaydeden Engdal "bu karteller testlerin sonuçlarını istedikleri gibi değiştiriyorlar" dedi.

 

Belden ağağısı felçli olan William Engdahl ilginç açıklamlarda aşılarla ilgili açıklamlarda bulunurken bugün yeni doğmuş çocuklara en az 9 aşı yapıldığını belirterek, "Ben dört yaşında yapılan çiçek aşı yüzünden feçli hale geldi. Bu aşıların hiçbir yarak yok. Bilakis bir çok çoğun felçli hâle gelmesine, otististik olmasına neden oluyor. Aşılar çocukları savunmasız hâle getiriyor. Aşılardaki civa büyük bir tehlike" dedi.

 

Ziyaretçi Yorumları (Toplam 1 yorum)
  • Serdar İRTEM
    GDO'lu gıdalar
    Böylesi yüce bir hizmet için derneğinizi tebrik ediyorum.Bu felakete karşı insanımızı uyandırmak hepimizin görevidir.
    16.07.2010 22:51:01
18.05.2010 11:05:00 Bu haber 6227 defa okundu
Tohum bankası fikri şeytani bir plan
Sağlık Bakanlığının televizyon ekranlarında konuşacak kimselerle ilgili 'Ekran Sertifikası' girişimini nasıl buluyorsunuz?
 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri