Son Dakika
Salı, 13 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
McDonald's gibisi yok(!)
Gazze'de devam eden katliam nedeniyle Ankara'da bir McDonald's şubesi önünde Filistin Dostları adına boykot çağrısında bulunan Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Genel Başkan Yardımcısı Üstün Bol; "Vicdan sahibi, bütün duyarlı bireyleri Cocacola ve McDonald's tüketmemeye çağırıyoruz" dedi

FİLİSTİN DOSLARI adına açıklama yapan Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Genel Başkan Yardımcısı Üstün Bol, şu görüşlere yer verdi: "Amerika, kadim tetikçisi İsrail'le işbirliği yaparak çıkarlarına ters düşen Hamas ve Hizbullah gibi Ortadoğu ve Müslüman halkların direniş sembolü olan toplumsal muhalefeti çökertmek için yaklaşık 2 yıl önce Hizbullah'ı vurdurmuş şimdi ise Hamas'ı vurdurmaktadır.

Bu ahlaksız tek taraflı savaşın her türlü finansmanı ABD bütçesinden ve başta ABD'li şirketler olmak üzere İngiliz firmalarından karşılanmaktadır. Bugün gazzede yaşanan vahşet, basit bir siyonist saldırı olarak tariflenemez. Yaşanmakta olan barbarlık küresel emperyalizmin yeni mevzi kazanmak ve mevzilerini muhafaza etmek girişiminden başka bir şey değildir.

Zira siyonizm bir din veya dinsel algı değil, küresel emperyalizmin küçük bir taşeronudur.

Büyük Ortadoğu projesi bize sunulduğu gibi bir barış projesi değildir Bu proje yeryüzünde Amerikan emperyalizmine direnen birkaç güçlü ülke ve hareketi yok etme hareketidir.

Şu anda Gazze'de yaşanan katliamda siyonistler hiçbir kurala tabi olmadan insanları değil aslında insanlığı ateşe atmaktadır.

Direniş göstermiştir ki siyonist İsrail'in yenilmezliği sadece bir masaldan ibarettir. 22 Gündür Gazze'ye giremeyen siyonist düşman her alanda yenilmiştir, yenilmeye devam etmektedir.

Emperyalist barbarların tanrısı kapitaldir ve onlar kapitale taparlar! Onları terbiye etmenin en kolay yolu mallarını almamak ve boykot etmektir.

Küresel emperyalizm bir ülkeyi ele geçirmeden önce hamburger ve kolası ile girer. McDonald's ve Cocacola küresel emperyalizmin en etkin silahlarının başında gelir. Her iki firmada karının bir bölümünü siyonist rejimin çıkarları için, siyonist rejimin, çocukları, masum insanları katletmesi için ayırmaktadır.

Siyonist AIPAC çeteleri vasıtasıyla toplanan hasılat israil çıkarları için kullanılmaktadır. Tükettiğimiz her McDonald's ve Cocacola israil ve amerikan çıkarları için filistine mermi ve bomba olarak dönmektedir.

Bizler Filistin dostları olarak Filistinlilere yönelik soykırıma tükettiklerimizle destek olmayacağız. Bizler tükettiklerimizle Filistinli, Gazzeli kardeşlerimize kurşun sıkmayacağız.

Vicdan sahibi, bütün duyarlı bireyleri Cocacola ve McDonald's tüketmemeye çağırıyoruz."

Kahrolsun israil.

Kahrolsun McDonald's

Kahrolsun Cocacola.

Yaşasın Filistin direnişimiz…
Ziyaretçi Yorumları (Toplam 1 yorum)
  • YAKUP KEMAL KALYONCU
    TAKLİT Mİ; HIRSIZLIK MI ?
    Bu haber ve resim alakasız başka sitelerde kendi faaliyetleriymiş gibi gösteriliyor. Siz mi verdiniz yoksa onlar mı aparttılar ? Eğer sizden habersiz ise bu bir emek hırsızlığıdır. Hırsızlık yapanları protesto ediyorum.
    21.01.2009 13:12:19
18.01.2009 00:10:00 Bu haber 7389 defa okundu
McDonald's gibisi yok(!)
Siyonistler ile Siyonizm'i destekleyen işbirlikçi ülkelerin mal ve himzetleri yerine diğer ülkelerin ürünlerinni tercih edilmesi insani bir görevdir.
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri