Son Dakika
Pazartesi, 6 Temmuz 2020 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2 3 4 5 6 7
Pek çok insan çağın en büyük salgınları olan obezite ve diyabetin pençesinde kıvranıyor. Bu hususta sunulan ve birbiriyl
TRT Çocuk kanalı dahi reklam yayınlıyor. Oysa ekonomik bataklık içindeki Yunanistan'da bile bu tür reklamlar ya yasak ya
Robert N. Proctor'un Paradigma Yayınlarından çıkan "Siyaset Kanser Hakkında Bildiklerimizi ve Bilmediklerimizi Nasıl Şek
İktibaslar > Yayınlar Haberleri
Bu kitap çok ses getirecek, Türkiye’de yaşanan kolesterol tartışmalarına ışık tutacak! İlaç lobilerinin korkulu rüyası dünyaca ünlü bilim adamı Dr. Uffe Ravnskov kolesterol yalanlarını çürütüyor, gerçekleri açıklıyor. Kolesterol ilacı yazmış tüm doktorların, bu ilaçları kullanmış ya da kullanan tüm insanların mutlaka okuması gereken bir kitap!
 
Kemal Özer'in yeni kitabı 'Yediklerimizin İçinde N(E) Var?' 'temiz' gıda tüketmek isteyen herkesin vazgeçemeyeceği temel bir kaynak...

Son yirmi beş yıldan beri tıp ve tüketim kültürü, kontrolden çıkmış bir hengâmenin içinde sürükleniyor. Bu sürüklenmenin etkileri ilk kez bu denli ayrıntılı olarak gözler önüne seriliyor. HayyKitap'tan çıkan "Beyaz Önlük Siyah Şapka" herkesin okuması gereken sağlıklı bir eser
 
'Şişmanlık günahtır' haberi ve yapılan tartışmalar konusunda Gıda Hareketi Başkanı Kemal Özer'den açıklama geldi. İşte o açıklama:

Yeryüzünde yaşayan herkesin sağlığı diğer insan ve canlıların sağlığına bağlıdır. Bazılarının sağlıklı olması, onları mutlu etmeye yetmez ve geleceklerini güvende kılmaz. İslam herkesin sağlıklı ve mutlu olmasını ister. Müslüman’ın Diyeti de bu amaçla sağlıklı olmak ve kaliteli bir hayat sürmek isteyen herkes için yazıldı.
 
Gıda Hareketi Lideri Kemal Özer'in yeni kitabı MÜSLÜMAN'IN DİYETİ çıktı. Deccal Tabakta ve Şeytan Ye Diyor eserlerinden sonra çok ilginç bir esere daha imza atan Kemal Özer, kitabın bir nevi 'Taamün Nebevî' olduğunu belirtiyor.

Yiyebilecek evsafta ekmek kalmadı denilen şu günlerde Emine Şahin'den ilaç gibi bir kitap geldi: GERÇEK EKMEK! Ekmeğe bakışınız değişecek olan bu kitabı mutlaka okumalısınız.
 
Okunacak kitaplardan biri bu hafta piyasata çıkan Mimar Semih Akşeker'in şahane kitabı Mutlu Ev. Titiz bir çalışma olan eser HayyKitap'tan çıktı.

Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi olarak bundan böyle sık sık 'okunacak kitap'ları tanıtacağız. Herbiri birbirinden değerli bu eserlere Vandana Shiva'nın BGST Yayınlarından çıkan "Çalınmış Hasat" adlı eseriyle başlıyoruz.
 
Katatay diye kitabının zararı Prof Dr Canan Karatay'ın yemek kitabı da çıktı.

Milliyet yazarı Mehveş Evin, program çekip üzerine para isteyenleri yazarak yeni bir tartışma başlattı. Gezi-gurme programı hazırlayan bazı televizyoncuların, ‘tanıtım karşılığı’ mekan sahiplerinden ‘extra’ istediğini öğrendim. Haber kaynağından para istemenin adı, haraç kesmektir.
 
TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, TRT Çocuk kanalında cips ve gazlı içecek reklamlarını yasakladıklarını söyledi
Sayfa: 2/5 - 52 kayıttan 13 - 24 arası
1 [2] 3 4 5 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri