Son Dakika
Pazar, 18 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Siyonistler dünyaya hâkim mi? Kemal Özer
Pek çok kimsede, Yahudilerin özelde de 'Siyonistlerin çok güçlü olduğu' dolayısıyla da 'dünyanın her yerinde dilediklerini yapabilme imkânına sahip oldukları' kanaati var.

Eğer Siyonist Yahudiler dünyada her arzu ettiklerini yapabiliyor olsalardı, Siyonist baron Rothschild'in kuruculuğunu ve ev sahipliğini yaptığı Davos'ta, İsrail'e "one minute" çekmiş Erdoğan, bugün iktidarda kalamazdı.

Cumhurbaşkanı olamazdı -maazallah- hayatta bile kalamazdı.

Her türlü tezgâha müracaat ettiler, ama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı iktidardan düşüremediler, bilakis Cumhurbaşkanlığı'na yükseldi.

Türkiye'nin eline koluna kelepçe takmak istediler, başaramadılar.

Büyümesine engellemeye çalıştılar, ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

Gezi talanını organize ettiler, yine sonuç elde edemediler.

FETÖ/Paralelciler üzerinden darbe yapmaya kalktılar, ellerinde patladı.

DHKP-c terörünü devreye soktular, olmadı.

Mısır ve Suriye'de kendi yaptıkları alçaklık üzerinden saldırdılar, tutmadı.

IŞİD yalanına müracaat ettiler ve etmeye devam ediyorlar.

Bütün bu şeytanlığı İsrail'in Sözcü'sü, baronların Can Dündar'ı ve Almanların Aydın Doğan'ı hariç kimse yemedi.

"Kobani" üzerinden PKK/HDP/YPG dil ve silah terörünü devreye soktular, ülkeyi karıştıramadılar.

Siyonist Yahudiler Türkiye'yi karanlık günlere döndürmek ve Erdoğan'ı iktidardan uzaklaştırmak için var güçleriyle savaşıyorlar, ancak başarabildikleri tek şey, AK Parti'nin oyunu düşürmek...

Üstelik bu sonuçtaki yegâne başarı onlara ait değil...

Aksine iktidarın eksiklikleri, yanlış seçim stratejisi ve aday tercihleri, gençleri ihmal etmesi, açılım politikasına yönelik milliyetçi damar tepkisi önemli bir paya sahip.

Baronların başarılı olduğu bir başka nokta ise, HDP/PKK'yı barajı aştırmak için Marksist/Ateist cenah ile Kürt milliyetçilerine koalisyon yaptırabilmeleri.

Özetle diyebiliriz ki, AK Parti'nin oyunun azalmasının en önemli nedeni: Maddi dünyamızı imar ederken, mânâ âlemimizi ihmal etmesi. Bu netice de, AK Parti için ilahi bir ikaz, anlayabilirlerse tabi.

Demek ki, kim hangi planı yaparsa yapsın, her istediğini istediği zaman icra edemiyor.

Ellerindeki tüm araçlarıyla hükmetseler, Allah dilemedikçe başaramazlar.

Elbette Allah çalışana çalıştığı kadarını verir. Bu küfür âlemi için de geçerli.

Netice itibariyle, Siyonist Yahudiler ile bilinç ve kültür olarak Yahudileşmiş İngiliz, Alman, Fransız ve Amerikalıların gücü ne olursa olsun, her planlarını icra edemiyorlar.

Tüm güçlerini seferber etseler de, hesaplamadıkları bir kum tanesi gözlerini karartıyor, bir plan hatası tüm enerjilerini yok ediyor.

İşte IŞİD'i kuran ve işleten İngiliz MI6'in ipliğinin bir bir pazara çıkması gibi.

Batının, batılın, Masonların, Bilderbergcilerin, şer odaklarının, teröristin, kapitalistin, liberalin, İran'ın ve dahi tüm küresel odakların ne düşündüğü ve ne yapmak istediği son derece önemli ve bunu bilmeye mecburuz.

Bilmeden önlem alamayız. Biz yazılarımızda onları anlatırken güçlerinden dolayı korkmamız için değil, aksine önlem alınmasına dönük uyarılar yapıyoruz.

'Biliniz ve ördükleri pis ağa düşürünüz onları' diyoruz.   

Yine diyoruz ki, Müslümanlar birlik olursanız, tıpkı Hayber zaferinde olduğu üzere "Yahudi Sorunu"nun hiçbir önemi kalmaz.

14.08.2015 Bu yazi 8375 defa okundu
Sonraki:
1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
 • Bir kıyamet silahı: GDO
  Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı ve aynı zamanda Yeni Söz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Özer ile son yılların en tartışmalı konularından biri olan GDO’yu konuştuk. Kemal Özer ile sohbet tadında gerçekleştirdiğimiz Röportajımızda GDO’nun insanlığa ne tür zararlar verdiğini, aşıların neslimiz açısından nasıl büyük tehlikeler saçtığını, modern hayatın getirdiği hastalıklara, Modern Tıp olarak bilinen Rockefeller Tıbbı’nın neler getirdiğine, tohum konusunun önemine, Dünya nüfusunu azaltma planı uygulayan “Şeytani Akıl”ın ne tür tuzaklar kurduğunu ve Türkiye’de Gıda ve Tarım alanının ne durumda olduğunu ele aldık.
 • Etyen Mahçupyan: Modern tıp çok kibirli
  Gazeteci Etyen Mahçupyan tıp dünyasını pek çok hekimden daha iyi tanıyan isimlerden biri. Alternatif yaklaşımları yakından takip eden ve modern tıp yöntemlerini “beyaz mafya”, “Ortodoks tıp”, “modern dünyanın şamanları” gibi iddialı kavramlarla eleştiren Mahçupyan ile dosya konumuz kapsamında SD’nin yeni sayısı için konuştuk.
 • GDO zararsız diyen yalan söylüyor!
  Yeni yönetmelik ile artık yüzde 0,9'a kadar GDO içeren besinler serbest bırakılıyor. Bu besinlere kanunlarca yasaklanmasına rağmen, bebek mamaları da dahil...
 • Gıda politikaları milli güvenlik meselesidir
  “Tohum, su, toprak, aşı, ilaç dünyanın en etkin, en ölümcül, en siyasi ve en tehlikeli sessiz silahlarıdır” bu sözler, gıda ve tarım teması üzerinde Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerden biri Gıda Hareketi Lideri Kemal Özer’e ait.
 • Şehirler arası su savaşı çıkacak!
  Prof. Mikdat Kadıoğlu, gelecekte yaşanaca meteorolojik felaketleri anlattı
 • Endüstriyel sütteki gizli tehlike!
  Onkolog Dr. Yavuz Dizdar'dan süt ve süt ürünlerin, kanser ve GDO hakkında çarpıcı tespitler...
Diğer mülakatlar:
1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri