Son Dakika
Pazartesi, 12 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2 3 4 5 6
Değerli takipçilerimiz! Hiç bir gruba bağlı olmayan Gıda Hareketi ciddi mali sıkıntı içindedir. Kiralarımızı dahi ödeyem
Türkiye sıra dışı bir tıp adamını yiğit bir insan daha kaybetti. Batının ortodoks tıbbına isyan eden nadir insanlardan b
Geleneksel tıp uygulamalarını Türkiye'ye yeniden tanıtan Aidin Salih'i bugün Rabbi'ne uğurladık. Allah taksiratını affet
Basın Açıklamaları > Sivil Toplum Haberleri
Değerli takipçilerimiz! Hiç bir gruba bağlı olmayan Gıda Hareketi ciddi mali sıkıntı içindedir. Kiralarımızı dahi ödeyemez durumda olduğumuzdan mal sahibimiz mekanı boşaltmamızı istedi. Bu nedenle maddi desteğinize ihtiyacımız var. Aksi durumda kapanmakla yüz yüze kalacağız.
 
Türkiye sıra dışı bir tıp adamını yiğit bir insan daha kaybetti. Batının ortodoks tıbbına isyan eden nadir insanlardan biri olan Prof Dr Ahmet Aydın hoca, bugün dar'ı bekaya gitti. Allah taksiratını affetsin.

Gıda Hareketi Başkanı, gazeteci Kemal Özer, Fetâ Medeniyeti Girişim Grubu'nun verdiği Fetâ Medeniyeti ödüllerinin EMANET FETÂSI dalında bu yıl ödüle layık görüldü.
 
Geleneksel tıp uygulamalarını Türkiye'ye yeniden tanıtan Aidin Salih'i bugün Rabbi'ne uğurladık. Allah taksiratını affetsin.

Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi, kurulduğu günden bu yana kıt imkânlarına rağmen, varlık amacından hiç sapmadan, küresel dayatmalar ve uzantıları olan yerel uygulamalarla mücadele etmiş, toplumu bilgilendirmiş ve kadim değerleri korumaya gayret etmiştir.
 
Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı, gazeteci Kemal Özer, İsviçre'de konuşacak.

Soma'da dün meydana gelen maden faicasında hayatını kaybedenlere Allah c.c.'den rahmet, geride kalanlarına ise başsağlığı niyaz ederiz.
 
Gıda Hareketi Başkanı Kemal Özer, 16 Mart Pazar günü Bursa'da olacak. Tüyap Bursa Kitap Fuarında "Kur'an-ı Kerim nasıl beslenmemizi emrediyor?" bir konferans verecek olan Özer, aynı zamanda kitaplarını imzalayacak.

Gıda Hareketi Başkanı Kemal Özer, Antalya'da, "Temiz sofralar" konulu bir konferans verecek. Yeryüzü Eğitim Vakfı'nın ev sahipliğinde gerçekleşecek programa 17 Ocak'ta.
 
Son günlerde artan gıda sorunu ile ilgili gıda üreticilerinin kendilerini 'aklamak' amacıyla kurduğu dernek ile Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi'nin karıştırıldığı görülmektedir.

Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi zaman zaman farklı sektörlerdeki ürünleri mevzuata uygunluğu, sağlıklılığı ve GDO içerip içermediği konularda analiz çalışmaları yaptırır. Şimdi de birkaç alanda kampsamlı bir analiz çalışması başlatıyor.
 
Medya Etik Konseyi tarafından verilen 'Medya Etik Ödülleri' sahiplerini buldu. 4 dalda 36 kişiye etik değerleri gözettikleri gerekçesiyle ödül alanlar arasında Timeturk'ten Kemal Özer'de var.
Sayfa: 1/2 - 16 kayıttan 1 - 12 arası
[1] 2 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri