Son Dakika
Pazartesi, 12 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
deccal tabakta Etiketli İçerikler

Gıda Hareketi Başkanı, gazeteci Kemal Özer, 9 Kasım Cumartesi 14'de TÜYAP Kitap Fuarı'nda kitaplarını imzalıyor.

Gıda Hareketi Lideri Kemal Özer'in yeni kitabı MÜSLÜMAN'IN DİYETİ çıktı. Deccal Tabakta ve Şeytan Ye Diyor eserlerinden sonra çok ilginç bir esere daha imza atan Kemal Özer, kitabın bir nevi 'Taamün Nebevî' olduğunu belirtiyor.

Gıda Hareketi Lideri Kemal Özer'in çok büyük ses getiren "Deccal Tabakta" adlı eserinden sonra iyi ama ne yiyelim sorularına cevap arayan ve okur tarafından büyük bir heyecanla beklenen eseri "Şeytan Ye Diyor! İnsan Ne Yemeli Ne Yememmeli?" adlı yeni eseri çıktı.

Gıda Hareketi Lideri Kemal Özer'in çok büyük ses getiren "Deccal Tabakta" adlı eserinden sonra iyi ama ne yiyelim sorularına cevap arayan yeni eseri 'Şeytan ye Diyor' çıktı

"Sevgi, saygı, güven, sadakat, paylaşma, bağlılık duygularımıza ve inançlarımıza saldırdılar önce… Ardından ruhlar ve kalpler kısırlaştı!" Ya sonra? İşte kısırlık denizine düşenlerin sarıldığı yılan!

Birkaç jenerasyon sonra erkekler tamamen verimsiz hale gelebilir! Danimarkalı uzmanların araştırmalarına göre, 1940’larda her mililitrede 100 milyon sperm bulunurken günümüzde bu sayı 60 milyona düşmüş durumda!

Türkiye'de, her 100 çiftten 15'inin kısırlık (infertilite) sorunu yaşadığı bildirildi. Toplumu kim neden ve nasıl kısırlaştırdı? Çocuklarımız tümüyle kısır olursa ne olacak? Kısırlık sorunundan nasıl korunabiliriz?

Gıda Hareketi Başkanı Kemal Özer tarafından kaleme alınan 'Deccal Tabakta' isimli eserle ilgili etkinlik yapıldı. Etkiliğe Kemal Özer'in yanısıra Gazeteci Abdurrahman Dilipak ile Prof Dr Kenan Demirkol'da katıldılar. Etkinlikten ayrıntılar...

Kemal Özer'in beklenen kitabı "Deccal Tabak'ta" kitabı çıktı. Kitap, Global Devlerin Oyunu’nu nasıl bozacağınızı, sofranıza habersiz oturan Deccalî güçlerle nasıl savaşacağınızı anlatıyor.

Kemal Özer, ‘bir sivil toplum önderi’ olarak her zaman takdire şayan işler yapıyor. Tüketiciler Birliği Konya Şube Başkanı olduğu dönemde, son derece etkili ve kamu yararını gözeten işler yapmıştı.

Yıllardır önümüze hep haritalar koyulur. Bu haritalarda her zaman Türkiye bölünmüştür.

Anne tarafından akrabalarım birkaç nesil doğma büyüme şehirliler. Bütün şehirliler gibi onlar da tarımdan, hayvancılıktan anlamıyorlar, tarımsal ve hayvansal üretimin hiçbir aşamasını bilmiyorlar, gıda ile ilgileri sadece tüketicilikleri. Böyle olunca da köyde veya kasabada yaşayan insanlardan çok daha farklı beslenme alışkanlıkları ediniyorlar.

Gıda Güvenliği Hareketi Derneği’nin öncülüğünü yaptığı kamuoyundaki haklı tepkilere rağmen GDO Yasası olarak bilinen Biyogüvenlik Yasası hayatımıza girdi.

1 Nisan şakası yapmıyorum. Sessiz sedasız kozmik odaya girildi.. Ankara’daki kozmik odadan söz etmiyorum. Bazan kibriti o kadar çok gözümüze yaklaştırıyoruz ki, arkasında kocaman bir ormanı kaybediyoruz..
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri