Son Dakika
Cuma, 3 Nisan 2020 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2 3 4 5 6 7
Bilgisayar kullanımı sırasında kişilerin göz kırpma reflekslerinin azaldığı bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır, bu da
Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı, erken teşhis masalıyla tüm kadınların rahimlerini kontrol edecek. İnsanları has
Biyolog Prof. Dr. Barbaros Çetin’den otizm hastalığıyla ilgili ezber bozan iddia: Otizm tedavisi gören hastaların en az
İktibaslar > Hastalıklar Haberleri
Rusya basınına açıklamada bulunan politolog Sergey Markelov önemli iddialarda bulundu. Markelov gribin CIA'ın Meksika ormanlarındaki laboratuarlarında geliştirildiğini ve krize karşı kullanıldığını iddia etti.
 
"Türkiye'de 1970'li yıllarda hastalıklara bağlı ölümlerde dördüncü sırada yer alan kanserin, şimdi ikinci sıraya yükseldi. Böyle giderse korkarım ki birinci sıraya çıkacak”

Para kazanırken paralanıyoruz. Paramızla nasıl hastalık satın alıyoruz? Kansere sebep olan etkenler arasında en büyük risk hangi ürünlerde? İşte almak için can attığımız ama kullandığımızda canımızı alan o ürünler!
 
Ticari tıpta, verilen her sağlık hizmetinin, kullanılan tüm malzemelerin, cihaz ve ilaçların, sağlık kurumlarının fiziksel mekanlarından yararlanmanın ve en önemlisi zamanın bir maddi karşılığı bulunur.

Onlar için bir dilimekmek, bir tabak makarna, hatta bir çikolatayı yemek ölmek ölüm demek. Çünkü onlar öldürücü bir alerji hastalığı olan Çölyak hastası.
 
Türk bilim adamları, her yüz kişide bir görülen şizofrene, beyinden fazla miktarda salgılanan ''agmatin'' adlı kimyasalın neden olduğunu kanıtladı.
Sayfa: 7/7 - 78 kayıttan 73 - 78 arası
1 2 3 4 5 6 [7] 
Sağlık Bakanlığının televizyon ekranlarında konuşacak kimselerle ilgili 'Ekran Sertifikası' girişimini nasıl buluyorsunuz?
 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri