Son Dakika
Cuma, 16 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2 3 4
Van merkezli olarak yapılan kaçak çay operayonunda 'çayda domuz kanına tespit edildi' haberi üzerine Tarım Bakanlığı ve
Basın Açıklamaları > Gıda Güvenliği Haberleri
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın gıda tağşişleri ile ilgili teşhirlerini değerlendiren Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Kemal Özer; “Gıda konusunda dünyanın en sabıkalı ülkelerinden biri olan Türkiye’de faturanın 8-10 firmaya kesilmesini asla doğru bulmuyoruz” dedi.
 
Eylül 2011 sayısını Gıda ve GDO sorununa ayıran Yeşilay Dergisi, Kemal Özer'le mülakat yaptı. İşte Gıda Hareketi'nden GDO sorununa, Türkiye'den dünyaya gıda terörüne kadar çok geniş bir alanda ilerleyen mülakat:

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, etiket tebliğini değiştiriyor. Bakanlık hazırladığı Etiket Yönetmeliği taslağını bir süre önce görüşlere açmıştı. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi'de taslakla ilgili görüşlerini bakanlığa sundu.
 
Van merkezli olarak yapılan kaçak çay operayonunda 'çayda domuz kanına tespit edildi' haberi üzerine Tarım Bakanlığı ve Van Valiliği de bir açıklama yayınladı. İki açıklama birbirini tekzip etti. Peki, hangisi doğruyu söylüyordu? İşte o iki açıklamadaki çelişkiler:

Mersin Tarım İl Müdürlüğünde, ''yolsuzluk ve rüşvet'' iddiaları üzerine Emniyet Müdürlüğü ekiplerince başlatılan inceleme tamamlandı.
Sayfa: 1/1 - 5 kayıttan 1 - 5 arası
[1] 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri