Son Dakika
Cuma, 30 Ekim 2020 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1
Yumurtanın taze mi yoksa bayat mı olduğunu anlamak için bu ilginç yöntem size yardımcı olacaktır...
'Bitlis’in Güroymak ilçesinde aylık 2 bin 500 TL maaşla çoban bulunamıyor' başlıklı haberi gören Güroymaklı çobanlar, bü
Boğulan insanlara ait görüntüler dikkatle analiz edildiğinde çarpıcı gerçekle karşılaşıyoruz... Boğulma anı kesinlikle H
İktibaslar > Faydalılar Haberleri
Yumurtanın taze mi yoksa bayat mı olduğunu anlamak için bu ilginç yöntem size yardımcı olacaktır...
 
'Bitlis’in Güroymak ilçesinde aylık 2 bin 500 TL maaşla çoban bulunamıyor' başlıklı haberi gören Güroymaklı çobanlar, büyük şehirlerdeki işlerini bırakarak köylerine geri döndü. Gölbaşı beldesine dönen çobanların ilk işi işverenlerinin kapısını çalmak oldu.

Boğulan insanlara ait görüntüler dikkatle analiz edildiğinde çarpıcı gerçekle karşılaşıyoruz... Boğulma anı kesinlikle Hollywoodun bize yansıttığı gibi değil!
 
Sanayi, silahlanma, nükleer enerji ve yakıt sorunlarının doğurduğu çevre kirlenmelerine karşı kan temizleyici ve idrar söktürücü besinleri bol bol yiyerek, kendinizi kısmen koruyabilirsiniz.

Ne iş yapsam ne iş yapsam diye düşünenler... Ne yesem ne yesem diye plan yapanlar... Doğal ürün kaldı mı ki diye soranlar... Bu haberi siz okumayınız...
 
Bazı sağlık sorrunlarını gidermek için ne doktor ne de ilaç germiyor. Baş ağrısı, öksürük gibi. İşte günlük hayatta sıkça yaşadığımız sağlık sorunlarına pratik çözümler...

Neden Çilek diye bir şey soralım kendimize. Çileğin anaptosyon yeteneği son derece yüksek. Ekvator'dan, Alaska'ya kadar çilek yetiştirebilirsiniz. Bu ne demektir?
 
Son yıllarda bir beyaz duşmanlığıdır gidiyor. Kimi aklı evveller "3 beyazdan sakının" derken karşı cephe "hayır hayır 3 beyazdan değil Prof Beyaz'dan sakının" diyor. Mizah bir yana undan değil ama beyazlatılmış undan sakınmalı ama tuzsuz ve şekersiz bir yaşam mümkün mü? Bedenimizde tuz olmasaydı hiçbir şeyi düşünemeyeceğimizi biliyor muydunuz?

Güne mutlaka gül koklayarak başlayın. Gül koklamak insan psikolojisi üzerindeki olumlu etkilediği gibi negatif düşünceye karşı koruyor.
 
Çok ağlayanlara halk arasında “sulugöz” denir. Oysa sulugöz olmanın bir taraftan da iyi bir şey olduğunu biliyor muydunuz?
Sayfa: 1/1 - 10 kayıttan 1 - 10 arası
[1] 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri