Son Dakika
Cumartesi, 23 Ocak 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Bu virüsle Allah inancını yok edecekler
Pentagon, insanlarda ‘Tanrı geni’ diye de adlandırılan VMAT2 genini yok etmek için çalışma başlattı. ABD bununla Tanrı geninin beyindeki bazı molekülleri kontrol ederek, genlerimize işlemiş olan inanç duyusunu yok etmeyi hedefliyor.

KEMAL ÖZER / TIMETURK ÖZEL

Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı Pentagon’un korkunç bir proje üzerinde çalıştığı gösteriyor. İddiaya göre Pentagon insanlardaki Allah’a inanmayı sağlayan ve ‘Tanrı geni’ diye de adlandırılan VMAT2 genini yok etmek için çalışma başlattı ortaya çıktı.

Savunma Bakanlığı Pentagon yetkililerine göre planı şöyle işleyecek. Laboratuvarda geliştirilen bulaşıcı bir grip virüsü insanların toplu yaşadığı mekânlarda yayılacak.

Virüs yaygınlaştırılınca bu virüsü engellemek bahanesiyle ‘funvax-fundamentalists vaccine’ yani ‘köktenci aşı’ denilen bir aşı ile kullanılacak. Bunun içinde kuş gribi ve domuz gribi virüslerinde olduğu gibi Dünya Sağlık Örgütü gibi küresel organizasyonlar devre girecek.

ROCKEFELLER VAKFI’NIN RAPORUNDA DA YER ALMIŞTI

Rockefeller ailesine ait Rockefeller Foundation (Rockefeller Vakfı)’nın 1 Haziran 2010’da yayınladığı rapor “Geleceğe dair uluslar arası kalkınma ve teknoloji senaryoları” (Scenarios for the Future of Technology and International Development) raporda benzer bir plandan söz edilmişti.

Raporun sunum kısmını kaleme alan Rockefeller Vakfı’nın başkanı Judith Rodin, dünya H1N1 virüsünden daha tehlikeli bir virüs ile karşı karşıya olduğunu iddia edip “Alınan hiçbir tedbirin bu virüsün yayılmasını engelleyemez” diyor.

Rockefeller Vakfı’nın başkanı Judith Rodin korku senaryosunu ve kirli planı “Daha şimdiden dünya nüfusunun beşte biri, bu virüsü kapmış. Kısa bir süre sekiz milyondan fazla insan bu virüs yüzünden ölecek” şeklinde özetliyor.

VİRÜS LABORATUVAR GELİŞTİRİLDİ

Rackefeller Vakfı’nda söz edilen virüsle bu aynı virüs mü bilinmiyor ancak belgelere göre insanlarını virüsü engellemek bahanesiyle herkese zorla aşılanacak. Bu sayede de Allah’a inanmayı sağlayan VMAT2 genin DNA’sı değiştirilecek.

DENEMELER YAPILDI BİLE

Irak ve Afganistan'daki insanların Allah inançlarını ortadan kaldırılması için aşının bu iki ülkede denendiği iddialar arasında. Videoda ifade edildiğine göre bu virüsü halkların toplu mekanlarda yaygınlaştırılacak.

İşte videodan bazı bir kesit:

“Tezimiz şu; Bu insanlar fanatik. Tanrı geni daha fazla. Bu aşı ile onların bu davranışlarını elimine edebiliriz.

Sol tarafta dindar, köktendinci olan insanlardaki VMAT2 (Tanrı Geni) görülüyor. Sağda ise çok dindar olmayanların gen grafiği görülüyor.”

WIKIPEDIA’DA TANRI GENİ:

‘Tanrı geni’ tezine göre insanlarda mistisizme ve ruhaniliğe yatkınlaştıran bazı genler vardır. Bu fikri ilke olarak genetik bilimci Dean Hammer savunmuştur. Bu teorinin önemli argümanları şunlardır;

(1) Ruhanilik (dindarlık) derecesi psikometrik ölçümlerle anlaşılabilir.

(2) Dindarlık kısmen kalıtsaldır.

(3) Bu kalıtsallığın bir kısmı VMAT2 (tanrı geni) ile alakalıdır.

(4) Bu gene monoamin seviyelerinin değiştirilmesiyle harekete geçer.

Ziyaretçi Yorumları (Toplam 7 yorum)
 • Celil Okyer
  Yok daha neler
  ABD'nin ne kadar aşırı dindar olduğunu bilmesek yutacağız. Türkiye'yle birlikte dünyanın en bağnaz en dindar en muhafazakar toplumları arasındadır ABD. Biraz istatistik, araştırma filan okuyun da ondan sonra yazın.
  18.04.2014 12:11:18

 • nur karaköse
  aman allahım
  Allahım n'olur insanlar bu kadar kötü olmasın n'olur :(
  22.02.2013 22:25:56

 • ozcan hisim
  :DDDDD bi tarafımla gülüyorum
  bu ve diğer planlarının çoğunu biliyorum ölümden bile kurtulmak için pek çoğu kendini dondurma yapıp gelecekte ortaya çıkmaya çalışıyor sonra o dondurmalara kaynar su yağmasın :D:D:D:D:Dd
  12.03.2012 16:14:39

 • naciye yavaş
  saçmalık
  'O' ol demedikçe hiçbirşey olmaz kaldıki imanı tam olan zaten ömekten bile korkma Onun yolunda
  23.06.2011 00:29:39

 • mahmut gürbüz
  iman
  İAMAN RUHUN İŞİDİR BEDENİN İŞİ DEĞİL...
  22.06.2011 14:27:00

 • Ali
  Bu mudur?
  Allah inancim sadece bir genden kaynaklaniyorsa inanmayim daha iyi zaten.
  19.06.2011 03:07:39

 • Akurtoglu
  Saçmalık
  Şeytan beyinlilerin işleri de şeytani olur. Ama bu şeytanların saçmalıklarınada inanmam, çünkü; “İnsanda bir organ vardır. Eğer o sağlıklı ise bütün vücut sağlıklı olur; eğer o bozulursa bütün vücut bozulur. Dikkat edin! O, kalptir.” (Buhârî, Müslim) diyor, Hz.Muhammed (SAV).
  17.06.2011 18:21:35
14.06.2011 19:14:00 Bu haber 14614 defa okundu
Bu virüsle Allah inancını yok edecekler
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri