Son Dakika
Salı, 13 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Başımız sağolsun
Soma'da dün meydana gelen maden faicasında hayatını kaybedenlere Allah c.c.'den rahmet, geride kalanlarına ise başsağlığı niyaz ederiz.

نَّا لِلّٰهِ وَاِنَّا اِلَيْهِ رَاجِعُونَ

"Hepimiz O'ndan geldik, yie O'na döneceğiz."

Ölüm acıdır!

Heleki bu tür rızkını kazanmak için yerin binlerce metre altında verilen savaşta ve gencecik yaşta meydana gelmişse daha da acıdır.

Aramızdan ayrınlara Allah c.c.'den rahmet, zevce, evlat, anne-baba ve diğer yakınlarına metanet ve başsağlığı dileriz.

İnşaallah kurtulmayı bekleyenlere tez vakitte erişir ve güzel haberlerini alırız.

Gıda Hareketi

Ziyaretçi Yorumları (Toplam 1 yorum)
  • ORHAN AFACAN
    AÇIK ÖLÜM EVİ SOMA
    ”Önce iş Güvenliği “”kapıda asılı Tabelayla olmuyor güvenlik velhasılı Holdingci konuşuyor yüz asık, ses kısılı Taşerona teslimdi Soma kömür madeni Bir parça kömür nicenin ölüm nedeni “”İşin fıtratında ölüm var”” neye mazeret.? Bu tavırla çoğaldı hüzünde ki hararet. Bilime, tekniğe, alın terine hakaret İkibinonda Şilide bir maden kazası. Ne, Ölüm mü? Sağlamdı her birinin azası. Maslakta yap ellialtı katlı gökdeleni. Bağrımıza basarız madeninde öleni. Kusurunla, ihmalin ifadende aleni. Korur kanun, servetin seninle, sülaleni. Zafer kazanmış gibi kucakla aileni. Çoklu ölümü getirsede kara felaket Genlerinde hep saygı, genlerinde nezaket. Çizmenin biri ahlak, bir diğeri asalet Rahat, rahat yat, taşın kirlensin sedye, çarşaf. Emeği sömürüne olur halin ithaf. İşyerinde Teftiş, denetim oluyorsa şayet Yapılıyormu bilgide, kişide tebdili kıyafet. Kirli ilişki yumağı ediliyor işaret Açık ölüm evi bu gün güzelim Soma. Taziye kimden kime herkesin hali koma “Önce iş güvenliği” tabela neye maksat Madende güvenliği giderin için aksat. Siyaset bir daha bulunması çok zor fırsat Neyi gizlemek için bilmem bu Basın Yasağı. Anlaşılan heran yükselen Yasın Yasağı. Bu ocakta mı yapılmıştı bakanla iftar.? Sanmayın riyanızı ORHAN AFACAN yutar. Kalanların yası, ölenlerin ah’ı tutar. Günlerdir kılınır toplu cenaze namazı Kader, şu alındaki muhayyer olan yazı. ORHAN AFACAN
    25.05.2014 14:20:28
14.05.2014 13:34:00 Bu haber 4811 defa okundu
Başımız sağolsun
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri