Son Dakika
Pazar, 11 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2 3 4 5 6 7
Sosyal medyada tozu dumana katan, sürekli bağıran, en çok sahne komedyenleri/sihirbazlardan hoşlanıp hep karikatürize bi
"12 yıl aradan sonra kızamıktan ilk ölüm vak'ası" diye haber yapan "AP" ile aşıyı üreten firma Rockefeller'e ait. Bu ve
Beşli karma aşı yapılan küçük Erman'ın başına gelmedik kalmadı. Aşı sonrası rahatsızlanan bebeğe yapılanlar propblemi bü
İktibaslar > Aşı Haberleri
Pakistan'da, El Kaide lideri Usame bin Ladin'in yerinin bulduğu iddia edilen Dr. Şekil Afridi'nin CIA için çalıştığı anlaşıldı. "Aşı kampanyası" adı altında Pakistanlıların kan örneklerini ABD'ye verdiği anlaşılan doktor, vatana ihanetten yargıladı ve 33 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 
Çocuk Esirgeme Kurumu aile mahkemesine müracaat ederek, çocuklara aşı yaptırılması için tedbir kararı verilmesini istedi. Mahkeme, kurumun talebini yerinde bularak polis zoru ile çocuklara aşı yaptırılmasına karar verdi. Aile ise, davayı Yargıtay'a taşıdı.

Türkiye'de domuz gribi masalını ilk deşifre eden Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi'ydi. Bu girişimimize çok sinerlenen Sağlık Bakanı basın yoluyla hakkımızda dava açacağı tehitidinde bulunmuştu. Haklılığımız sayısız kez ortaya çıktı. Şimdi ise Eski Sağlık Bakanı MHP'li Osman Durmuş 'domuz gribi' aşılarının sağlık açısından zararlarını raporlarla ortaya koydu.
 
Günlerce uyarmıştık. Ama malesef haklı çıktık. İşte bazı domuzların uydurduğu sahte grip için yapılan aşı salgının hakkındaki gelişmeler. Bilim adamları, "domuz gribi" aşısı olan çocuklarda uyku bozukluğu riskinin arttığını belirlediler.

Çoğunuz doğduğu anda haberiniz bile olmadan aşı yapıldığını biliyor musunuz? Ya buna hakları olmadığını? Ya daha sonra hergün birileri kapınızı çalıp içeriğini bilmediğiniz ve hangi çıkar için bedaya çocuklarınızı aşıkladıklarından hiç haberdâr oldığınız birileri kapınızı tekmelerse ne yaparsınız?
 
Kısırlaşmanız için çok geçmeden seyyar satıcılarda bile satılabilecek aşılar geliyor. Satılacak demişsek parayla değil bunlar promasyon ürünler. İsterseniz üstüne para bile verirler. Yeterki 'pis ırk olduğunuzu' kabul edip kısırlaşmayı kabul edin yeter.

Amerikan ordusu, askerlerini her daim dinç ve zinde tutmak için robot askerler oluşturma peşine düşen Pentagon kelimenin tam anlamıyla kafayı yemiş durumda.
Sayfa: 4/4 - 43 kayıttan 37 - 43 arası
1 2 3 [4] 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri