Son Dakika
Pazar, 11 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
1 2 3 4 5 6 7
Sosyal medyada tozu dumana katan, sürekli bağıran, en çok sahne komedyenleri/sihirbazlardan hoşlanıp hep karikatürize bi
"12 yıl aradan sonra kızamıktan ilk ölüm vak'ası" diye haber yapan "AP" ile aşıyı üreten firma Rockefeller'e ait. Bu ve
Beşli karma aşı yapılan küçük Erman'ın başına gelmedik kalmadı. Aşı sonrası rahatsızlanan bebeğe yapılanlar propblemi bü
İktibaslar > Aşı Haberleri
Birleşmiş Milletler'in aşıları 15 dakikada Suriye'de onlarca çocuğun ölümüne yol açtı. Aşı hayranı propagandacılar kına yakabilir.
 
Diğer ülkelerde yapılan aşı kampanyalarının casusluk ve DNA hırsızlığı için yapıldığını kabul eden CIA ve Beyaz Saray, aşı programlarını casusluk faaliyetleri çerçevesinde kullanmaya son verdiklerini iddia etti. Beyaz Saray, yaptığı açıklamada bu programlar aracılığıyla elde edilen genetik verileri de kullanmama sözü verdiği belirtildi.

Birçok gelişmiş ülkenin aksine, çocuklara zorla aşı yapma yolunu tercih eden Türkiye’nin bu kararının hukuksuz olduğu, Yargıtay tarafından tescil edildi.
 
Dört nesil aşısız bir ailenin öyküsü bu. Bu ailenin ölmüş olması gerekmiyor muydu? Jennifer Z. Vaughn’den dinliyoruz…

Aylardır dile getirdiğimiz üzere aşılarla ilgili korkunç bir gerçek daha ortaya çıktı. Çin'de Hepatit-B aşısı nedeniyle bir çok bebek öldü. Bu nedenle de aşı üretim ve uygulaması durduruldu.
 
Aşıların denetlenmediğini belirten beyin ve sinir cerrahı Dr. Russell Blaylock, "Ani Bebek Olumlerinin yüzde 70′i Difteri Tetanoz Bogmaca aşısının takip eden 3 hafta içinde gerçekleşiyor. Havaleler aşılarla bağlantılı, aşı olduktan hemen sonra olması gerekmiyor. Haftalar, aylar, hatta bir yil sonra bile gerçeklesebilir" dedi

Bakan değişti ama domuz gribi aşısı yine sahneye sürüldü. Anadolu Ajansında yer alan habere göre Bakanlık, hamileler başta olmak üzere bazı gruplara domuz gribi aşısı yapacak. Öte yandan eczanelerde gribi aşısı olarak satılan aşıların domuz gribi aşısı olduğu öğrenildi.
 
Dünya yeni bir açmazla karşı karşıya. Aşı ve ilaçlarla yok edildiği düşünülen sıtma, kızamık, verem, tüberküloz gibi bulaşıcı hastalıkların ani bir şekilde çok daha güçlü olarak ortaya çıkması 'aşı ve ilaçlar mutasyona mı yol açtı' sorusunu gündeme getirdi.

Yararı olup olmadığı tam olarak bilinmediği hatta birçok zararı tespit edilen aşıları kendi halkına zorla yaptıran Türkiye, aşılar konusunda halkına zulmeden bir ülke. Aşıların içerikleri tam olarak bilinmediği gibi, aşısız bir hayat mümkün değilmiş gibi haksız dayatma yapılıyor.
 
Az sonra çocuğunuzu ve sizi korumayı amaçlamış vicdanından başka kimseye minneti olmayan doktor, hemşire ve bilim adamlarının çalışmasını okuyacaksınız. Darısı bizimkilerin başına. Bu vesileyle http://www.asihakkinda.com/ sitesini hazırlayan değerli anneye müteşekkiriz.

Bazı aşıların içinde bulunan cıvanın (timerosal) otizme neden olup olmadığı tıp dünyasında önemli bir tartışma konusu.
 
Recep Akdağ'ın bakanlığına kadar 14 çeşit aşı uygulanan Türkiye, Akdağ'la birlikte aşı sayısı 24'e çıkarıldı. Ölümlere neden olduğu için Japonya'nın yasakladığı aşılar Türkiye'de ikisi hariç kaç çocuğun ölümüne yol açtığı tam olarak bilinmiyor. İşte çarpıcı ayrıntılar
Sayfa: 2/4 - 43 kayıttan 13 - 24 arası
1 [2] 3 4 
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri