Son Dakika
Pazartesi, 19 Nisan 2021 | Anasayfam yap | Favorilerime ekle    
Ak Parti’ye bu tuzağı kim kurdu? Kemal Özer
Oldukça yoğun ve çetin geçecek yeni bir seçim arifesindeyiz ve bu süreçte Ak Parti’nin oylarını aşağı çekmek için çeşitli tuzaklar kurulacağını, Ak Parti ve hükümet elbette bilir.
Ancak yönetimleri altındaki Bakanlıktan gelen bir tuzağı görememeleri gayet mümkündür.
 
Bu hafta başında, toplumun geneli ve Ak Parti tabanında büyük teveccüh gören isimlerin ekranda konuşmaları, Sağlık Bakanlığı’nca yasaklanmaya kalkışıldı. Ak Parti, bu girişimin kendilerine karşı kurulmuş büyük bir tuzak olduğunun farkında mı acaba?
 
Tam bu haberin duyuldu gün, bir Ak Parti ilçe yöneticisi ile tanıştırıldım. Partisi için büyük bir fedakârlıkla çalıştığını öğrendiğim bu hanımefendi, Bakanlığın bu girişiminden rahatsızlık duyduğunu belirterek dedi ki; “kesin, biri partimize tuzak kuruyor!”
 
Bu tür yanlış girişimlerin çalışma şevklerini kırdığını aktaran hanımefendi, son derece haklıydı. Zira bu “FDA” adlı, “modern yapının Vatikanı”na iman etmiş ve buraya ibadet eden “bilim cazgırları” tarafından kurgulanmış bir tuzak... Ankara’dakiler ise, oyuna geldiklerinin farkında değil.
 
Ekranda insanlara sağlık ile ilgili bilgi verenlerin sayısı fazla, ama bunlardan sadece üç beşi toplumun teveccühüne mazhar olmuş kimseler. Ekranda görülen kimselerden bir kaçı, arsız bir pazarlamacı gibi çalışabilir. Oysa modern tıp adına konuşanların pek çoğunun yaptığı pazarlamacılık değil mi?
 
Bütün görüşlerine katılmasak da Prof Canan Karatay, Prof Ahmet R. Küçükusta, Dr Yavuz Dizdar, Dr Suat Arusan, artık ekranlarda göremediğimiz Prof Kenan Demirkol ve rahmetli Prof Ahmet Aydın vb’i sadece vicdanları ile konuşan namuslu insanlar!
 
İnsanların sıhhat ve parasına, çocukların geleceğine, ülkelerin kaynaklarına göz dikmiş küresel şeytanların / hannasın amaç ve araçlarını iyi bilen mezkûr insanlar ve diğerleri, bu ülkeye, ülke insanının sağlığına zarar vermek şöyle dursun, aksine çok sayıda insanı kurtardığının bizatihi şahidiyim.
 
Bunların hepsi modern tıp eğitimi almış kimseler ve mesleklerinin münevverleri. Ya da modern tıp kilisesinin üretim hataları… Bu sürecin temellerini atanların başında rahmetli Ahmet Aydın hoca gelir. Ülkesi ve milleti için kötülük yapmak şöyle dursun, bu kimseler bu tür şeytanlıkları akıllarından bile geçirmezler.
 
Mesela Erkan Şamcı, milletin parasının cepte kalması, çevrenin kirlenmemesi ve sıhhatin elden gitmemesi için, tabiî maddelerle ve geleneksel yöntemlerle nasıl gerçek temizlik yapılabileceğini anlatır. Hakeza rahmetli Dr Aidin Salih’e de çok şey borçluyuz!
 
İyiyi ile kötüyü, hak ile batılı, doğru ile yanlışı, yalan ile gerçeği ayırt edebilecek vicdanı diri toplumun, bu insanların verdiği sahih bilgi karşısında, pazarlarının küçülmesi ve oyunlarının ifşa edilmeye başlanması nedeniyle çılgına döndüklerini müşahede ediyoruz. Bu girişim onun sedası!
 
Belli ki, artık toplumu eskisi kadar rahat aldatamıyorlar. Belli ki, yalanları artık boşa çıkıyor. Bu yüzden ateşi elle tutmak yerine, siyaseti ve bürokrasiyi kullanarak, hakikat savaşçılarını susturmak istiyorlar.
 
Bu hakikat savaşçıları, hiçbir kanaldan zerre miktar ücret almadılar. Konferansları için kilometrelerce yol kat ettiler, ama kimseden para istemediler. Bunlarla birlikte programlara katıldık, yolculuklar yaptık, gayet iyi tanıyoruz. Bu girişimler bizi susturamaz, aksine kamçılar. Zira ne onlar susacak, ne de biz!
 
Mesela Hz Peygamber (s.a.v.)’in nasıl beslendiğini, gıdaların nasıl küresel mafya ve işbirlikçilerince “ıslah” masalıyla “ifsad” edildiğini anlatan bu fakirden öyle rahatsızlar ki, ellerinden gelse bir kaşık suda boğarlar. İftira yağmuruna tutarlar, ama elhamdülillah ellerinde bizi mahcup edecek hiçbir delil yok.
 
Dört yıldır herhangi bir yerde çalışmamı engellediler, ama susturamadılar. Yardımcımız Allah (c.c.) olduğu müddetçe de başaramayacaklar! Biz hiç kimse dinlemese de, -tıpkı Allah’ın Rasülü (a.v.) gibi- dilimiz döndüğünce Hakk’ı anlatacağız. Bütün güçleriyle Bilalî Habeşî (r.a.) gibi sıcak kumlarda kayaların altında ezseler de, Ebu Zer (r.a.) gibi yapa yalnız bırakılsak da, hakkı söylemekten geri durmayacağız biiznillah!
 
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, seçim arifesinde tuzağa düşürüldüğünün farkında mı bilmiyoruz. Şayet farkında olsaydı, bu Stalin tarzı girişime itiraz ederdi, ama etmedi! Ancak bu hususları çok iyi bilen Emine Erdoğan hanımefendi ile bilincinden FDA’ya bağlı modern tıp dünyasını içeriden tanıyan Dr Sâre Davutoğlu hanımefendinin bu meseleye müdahil olacaklarına inanıyoruz.
 
Bu vesileyle şunu hatırlatmak gerekiyor. Mesela bugün dünya tarihinin benzersiz hekimleri, Lokman Hekim (a.s.), Er-Razi, İbn-i Sina, Galen ya da Hipokrat gelse, kim oldukları, kime hizmet ettikleri, yetkinlikleri ve amaçlarını kimsenin bilmediği 20 atanmış adamdan yahut FDA’nın Ankara şubesinden “ekran sertifikası” mı alacaklar? Onlar istemedi diye, hakkı haykırmaktan vaz mı geçecekler?
 
Bu ne cüret? Bu nasıl bir akıl tutulması?
 
Başta gazetemiz olmak üzere istisnasız tüm medya bunu sorgulamak yerine, “tv maydanozları” diyerek basiretsizlik gösterir hatta iftira atar. Bu medya neden “ey kendini bilim adamı diye tanıtan proflar, batılıların yazdıklarını ve yaptıklarını okuyup, papağan gibi tekrarlamanın dışında siz hangi bilimsel keşfi yaptınız, anlatın da haber yapalım” demez?
 
Allah’ın büyük nimetlerinden biri olan maydanozu, bir komplonun aracı olarak küçümser? Yazık değil mi bu ülkeye? Bu medya, ülkenin kara deliğine dönüşen sağlık harcamalarının hesabını sormayacak mı? SGK’ya kesilen abartılı faturaları haber yapmayacak mı? Rockefeller ve onun adamlarının kurduğu tuzakların peşine düşmeyecek mi?
 
Ey medya! Sizin yaptığınız bülten ve servis gazeteciliği olmasın sakın!
 
Bir yerde neden çok söz ediliyorsa, orada o olmadığı için edebiyatı yapılır. Tıpkı bu ülkede bilimin olmadığı gibi... “Bal-bal” diyerek ağız tatlanmadığı gibi, “bilim-bilim” diyerek bilim adamı olunmuyor yazık ki!
 
 Kıymetli Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız! Türkiye’yi komik duruma düşürecek bu sansüre, Ak Parti’nin oyunu azaltmak için kurulmuş ve sizi desteklediğini zanneden medyanın da odun taşıdığı yangına lütfen müdahale ediniz!
 
Bu bahsi daha da açarız inşaallah, ama 1950’ler de Fransa’nın yaşadığı tuzakların, bugün bizde yaşanması sizce tesadüf müdür?
 
Kemal Özer / Yeni Söz / 15 Nisan 2015
 
 

 

Ziyaretçi Yorumları (Toplam 1 yorum)
 • derviş erdogan
  teşekkür
  allah sizi iki cihanda dogru yoldan ayırmsın sizi ve sizin gibi insanları destekliyor ve dua ediyoruz
  20.04.2015 13:04:45
17.04.2015 Bu yazi 11721 defa okundu
Sonraki:
1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10
Korona virüsü hakkında ne düşünüyosunuz?

 
 • Bir kıyamet silahı: GDO
  Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı ve aynı zamanda Yeni Söz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Özer ile son yılların en tartışmalı konularından biri olan GDO’yu konuştuk. Kemal Özer ile sohbet tadında gerçekleştirdiğimiz Röportajımızda GDO’nun insanlığa ne tür zararlar verdiğini, aşıların neslimiz açısından nasıl büyük tehlikeler saçtığını, modern hayatın getirdiği hastalıklara, Modern Tıp olarak bilinen Rockefeller Tıbbı’nın neler getirdiğine, tohum konusunun önemine, Dünya nüfusunu azaltma planı uygulayan “Şeytani Akıl”ın ne tür tuzaklar kurduğunu ve Türkiye’de Gıda ve Tarım alanının ne durumda olduğunu ele aldık.
 • Etyen Mahçupyan: Modern tıp çok kibirli
  Gazeteci Etyen Mahçupyan tıp dünyasını pek çok hekimden daha iyi tanıyan isimlerden biri. Alternatif yaklaşımları yakından takip eden ve modern tıp yöntemlerini “beyaz mafya”, “Ortodoks tıp”, “modern dünyanın şamanları” gibi iddialı kavramlarla eleştiren Mahçupyan ile dosya konumuz kapsamında SD’nin yeni sayısı için konuştuk.
 • GDO zararsız diyen yalan söylüyor!
  Yeni yönetmelik ile artık yüzde 0,9'a kadar GDO içeren besinler serbest bırakılıyor. Bu besinlere kanunlarca yasaklanmasına rağmen, bebek mamaları da dahil...
 • Gıda politikaları milli güvenlik meselesidir
  “Tohum, su, toprak, aşı, ilaç dünyanın en etkin, en ölümcül, en siyasi ve en tehlikeli sessiz silahlarıdır” bu sözler, gıda ve tarım teması üzerinde Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerden biri Gıda Hareketi Lideri Kemal Özer’e ait.
 • Şehirler arası su savaşı çıkacak!
  Prof. Mikdat Kadıoğlu, gelecekte yaşanaca meteorolojik felaketleri anlattı
 • Endüstriyel sütteki gizli tehlike!
  Onkolog Dr. Yavuz Dizdar'dan süt ve süt ürünlerin, kanser ve GDO hakkında çarpıcı tespitler...
Diğer mülakatlar:
1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6
Copyright © 2009 Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi
Sitemizdeki bilgilerin her hakkı yazarı ve kaynağına aittir. Kaynak gösterilerek kullanılabilir
Yazılım ve Görsel Tasarım: İnforce Bilişim Teknolojileri